Recent Posts

WOLLEX Montana Bebek Arabası

Yorumlar

WOLLEX Montana Bebek Arabası, bu markanın bebek arabaları içerisinde portatif tarz özelliklere göre tasarlanmış ve anneler için zorlu şehir yaşantısını kolaylaştıran bir bebek arabası olarak ön plana çıkıyor.

Montana bebek arabasını aldığınızda montaj gerektirmiyor. Katlanmış halde geliyor ve direk açıp kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Wollex Montana’nın Özellikleri

Montana bebek arabasının ağırlığı diğer ünlü markaların baston pusetleriyle yarışır düzeyde. Aliminyum iskelet yapısı ile hem arabayı her türlü ortama karşı dayanıklı hale getirilmiş hem de toplam 6 kg’ye düşürülmüş.

[youtube width=”500″ height=”300″]ySCDFkqLtco[/youtube]

Ürün katlandığında çok küçük ve elle taşınabilir olması amacıyla çok özel bir tasarımı bulunuyor. 3 farklı hareketle bebek arabasını katlayıp çok küçük 20cm/20cm/10cm boyutlara düşürebiliyorsunuz. Bu haliyle tüm arabaların bagajlarına hatta arabaların ön koltuğuna bile koyulabilecek hale geliyor. Bu özelliği bu bebek arabasının belki de en çok dikkati çeken özelliği… Zaten Wollex’in internet sitesinde de kolay katlamalı bebek arabası olarak adlandırılıyor. Günlük hayatta büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Elinizde kalan koymak istediğiniz eşyalar için tasarlanmış olan bir de alışveriş sepeti bulunuyor..

[adsense]

Her ne kadar portatifliği dikkat çekse de, diğer baston pusetlerin çoğunda olan 145 ve hatta 180 dereceye kadar arkaya yatabilme imkanının olmayışı bu modelin en büyük eksisi. Wollex Montana bebek arabasından istediğiniz verimi alabilmeniz için bebeğinizin belli bir yaşa gelmiş olması ve dik pozisyonda oturmayı seviyor olması gerekiyor.

Montana bebek arabası iki farklı renk seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bunlar:

  • Wollex Montana Hamilton Bebek Arabası: Kırmızı
  • Wollex Montana Helena Bebek Arabası: Siyah

Wollex Montana hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Wollex Montana hakkında yorumlar…

Bir araştırma yapıldığında Wollex’in bu modelinin henüz yaygınlaşmadığını ve net üzerinde pek kullanıcı yorumu olmadığını görüyoruz. Eğer siz bir montana kullanıcısı iseniz veya ürünü inceleme fırsatınız oldu ise ayrı bir bakış açısı olarak aşağıdaki yorumlar kısmına yoruma yazar ve diğer ziyaretçileri bilgilendirirseniz seviniriz.

Sonuç – Montana puset alınır mı?

Piyasa fiyatının yaklaşık 300 TL olduğu dikkate alınırsa baston pusetlere alternatif portatif bir bebek arabası olarak düşünülebilir. Ancak artı ve eksilerinin iyi değerlendirilmesi ve bebeğininiz rahat edip edemeyeceğini iyi değerlendirmelisiniz.