Recent Posts

Wollex Bebek Arabaları

Blog

Bebek arabalarına günümüzde lüks bir araçtan ziyade bir ihtiyaç olarak bakmak gerekiyor. Hele ki şehirde yaşıyorsanız bir bebek arabası olmadan bebeğinizle dışarıda vakit geçirmeniz imkansızdır.

Bebekler dünyaya gelmeden anne ve babalar genelikle uzun süre bebek arabaları hakkında inceleme yapıyorlar. Piyasada yüzlerce bebek arabası var… Bu kadar marka ve model bebek arabasının içersinden tercih yapmak gerçekten zordur. Bu incelemeler bütçenize göre çok uzun veya çok kısa sürebilmektedir. Kendini ispatlamış pahalı markaların yanında, piyasaya yeni adım atan ancak uygun fiyata kaliteli ürünler sunan markalalar da rahatlıkla bulunabilir. Wollex bebek arabaları da birçok marka içerisinde popüleritesini arttıran modeller arasında yerini almaya başlamış gibi görünüyor.

Wollex Bebek Arabaları

Wollex’in yeni bebek arabası modelleri şunladır:

WOLLEX Bebek arabaları şehir yaşantısında, annelerin bebekleri yada çocukları ile birlikte kendi başlarına alışverişe, misafirliğe, hastaneye yada farklı bir iş için dışarı çıktıklarında yaşayabilecekleri ulaşımla ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldırması için tasarlanmıştır.

WOLLEX annelerin şehir hahatında ihtiyacı olacağı işlevsel, manevra yeteneği yüksek, komforlu ve güvenilir arabaları tedarik etmektedir…Artık çocuklarınızla birlikte özgürlüğünüzü kısıtlamaksızın hareket yeteneğinizi artırabilirsiniz….

Wollex firması hakkında…

Wollex aslında birçok alanda ürün sağlayan firma. Son zamanlarda bebek ürünleri sektöründe de hizmet vermeye başladıkları görünüyor. Firma hakkında websitesinde bulunan bilgiler şu şekilde…

Biz diğer birçok firmadan farklı olarak bebeklerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak anneleri daha mutlu edecek, anneleri bebekleriyle birlikte modern yaşam koşullarına adaptasyonunu sağlayacak, babaların eşlerine destek olabilecekleri, her türlü yaşam koşullarında ve ortamında bebekli ailelere destek olacak ürünler tasarlayıp geliştirmekteyiz.

Başlıca amacımız dünyaya geldiği günden itibaren size sıkıntı ve üzüntü vermeden bebeğinizi mutlu, huzurlu, rahat ve yaşantı biçiminizi büyük oranlarda değiştirmeden büyütmenizi sağlamaktır.

2003 yılında ticari yürüyüşümüz WOLLEX markası altında, kişilerin nasıl yaşam kalitelerini en düst düzeye çıkarabiliriz düşüncesi ve felsefesi ile yola çıktık. Sağlık, hijyen, beslenme ve fitness alanlarını kendimize ana kategori olarak belirledik. Bu konuların hepsi yaşam kalitesi, yaşam tarzı ve hataya pozitif bakış açısı ile doğrudan bağlantılı konulardır…

Bebek ürünleri için daha fazlasını http://www.wollexbebek.com/ adresinden, firma ve diğer ürünleri hakkında daha fazlasını ise http://www.wollex.com.tr/ adresinden bulabilirsiniz.

Sonuç

WOLLEX bebek arabalarının iyi bir firma tarafından kaliteli olarak üretildiği izlenimi oluşuyor. Ürünlerinin en çok müşteri ile buluştuğu hepsiburada.com alışveriş sitesindeki yorumlar da göz önünde bulundurulduğunda tercih edilebilir bir marka olduğunu söyleyebiliriz.