TINTON HAYAT HDG-168 Konfeksiyon Vapurları 1800 W Buharlı Ütü Giysi için

Ships From: Çin Rusya Federasyonu
List price: US $126.00
Price: US $63.00
You save:US $63.00 (50%)
Only 0 left in stock

Item Specifics

Marka Adı:
TINTON LIFE
Buhar süresi( dakika):
12min
Voltaj ( V ):
220V
sınıflandırma:
Buhar Fırça
sıcaklık Dişli:
> Beş dosya
Model Numarası:
S-HDG168
belgeleme:
CE
Su Tankı Kapasitesi ( lt ):
1.4 - 1.8L
destekler anti kuru yanma:
Hayır
destek:
Evet
Güç ( W ):
1800W

Product Description

000

9_01 9_02 9_03 9_05 9_06 9_07 9_08
9_09 9_10 9_11
 
02- 01- 03- 04-
1
 
 

Expert Review

Review by: Lauren T.
In the first place, I’d like to say that the product is made good enough. Right now it’s hard to get something of decent quality for this cheap. The material seems good and strong I’d say the thing can serve you quite a while. For me it is of great importance in items of this kind. In the internet, there are lots of products for an extravagant price but the quality nevertheless turns out to be so so. So from my experience, there’s no point in keeping in mind its price.

I also want to note that the TINTON HAYAT HDG-168 Konfeksiyon Vapurları 1800 W Buharlı Ütü Giysi için is definitely comfortable. In my opinion, this characteristics is one of the first things pay respect to. I often happened to purchase something that looked as a high-quality product but what turned out to be too uncomfortable.

Some also take into account the design of the item. To my thinking, the given stuff looks quite pretty though you may disagree.

As compared to other similar models I saw elsewhere, I’m sure this one is number one. Its value for money is very attractive. This quality is absolutely worth the money. I don’t like to pay above the odds when there’s an item of better quality for lower price.

For another thing, I would say the thing is for sure worth your money. I’m glad I discovered it and got it.
Overall Rating
Review Summary

The product is a beyond doubt worth the posted price. The quality of the material coupled with good price makes this product a fine purchase.

Conclusion Rating
Manufacture
Performance
Looks
Functioning
Price
Learn what other say about this product

Customer reviews

A*****v P.
Verified buyer

Büyük vapur! su yeterince uzun teslimat az bir hafta, ben arkadaşlar tavsiye edecek. satıcı teşekkür ederim!

Customer
Verified buyer

Teşekkür ederim! mal aldı. Mart 30 üzerinde alınan sipariş Krasnoyarsk Mart 20 için.

Customer
Verified buyer

Ödeme 11 gün oldu! kutu bir kutu içinde paketlenmiş güvenilir için ulaşım! tasarım малоустойчивая-düştü sıyırma zaman olurdu denemek gerekir. faydaları: elimden üzerinde farklı aralıklarına ipek yün keten-her şey gayet! sipariş verirken Rus talimatlar-koymak koymak için satıcı sormak! umnichka! ekstra bağlantı kullanımını kaydetmek istiyorsanız. referans: www.kopikot.ru/?r=4666488, sık kullanılanlara dükkanı eklendi! büyük satıcı teşekkür ederim ve tüm iyi şanslar!!!

T*****a D.
Verified buyer

Hızlı delivery. üç gün sonra satın. itibaren vapur vostorge değil. demir iyidir. Buhar buhar için hiçbir yerde переламывался kablosunu gerekir. ve bunun için hesabı üzerinde elini tutmak için. ben belki Ben a bilmiyorum, Ben can iddia değildir.

Customer
Verified buyer

Buhar jeneratörü hızla geldi. kapıya kurye tarafından teslim. talimat ekli Rusça olduğunu, ancak kullanım için cihaz Çinli semboller. euro adaptörü soket için ekli oldu, o özel için teşekkür ederim. cihaz çalışır ancak zaman ısıtma modu başlar buhar çıkışı. su oldukça çürük ve yerinde olduğunda sabit değil çok iyi kimse deft hareketi ve bu slaytlar. ancak bunun için iyi ve koymak elimden 4 stars.

A***h A.
Verified buyer

Süper Tver sipariş için 2 gün geldi

Customer
Verified buyer

Teslimat 1 gün! ev kurye getirdi, biraz hasarlı ambalaj. her şey çalışır, dahil adaptörü soket üzerinde Rus talimatlar.

N*****a S.
Verified buyer

St. Petersburg içinde ertesi gün getirdi.

N******a K.
Verified buyer

Yaroslavl içinde bir gün geldi. (rusya) ile apartman teslim aldım sonra hedefe gerçekleştirmek için bir hediye olarak

O**a P.
Verified buyer

9-ке elimden gömlek-tüm buhar. satıcı Rus talimatlar koymak (istendiği gibi). kapasite 7 şeyler için yeterlidir. değil eksiklikleri bulundu. satıcı teşekkür ederim

Customer
Verified buyer

Her şey çalışır! kargo многновенная!) mal mutlu!

M*****l P.
Verified buyer

Rusya sipariş geldi 10 gün için. moskova muhtemelen ayak üzerinde taşınan. kapıya teslim olmalıdır ama kurye üzerinde durdu araba için 500 m evden ve dedi, benim için beklemek olacaktır. kullanım izleri ile vapur, gres lekeleri her yerde. vana biraz sızıntı. tel yanında. muhtemelen para değer. eğer 5 bu maliyeti binlerce var, kesinlikle iade ve 2 yıldız koymak olur.

M***m D.
Verified buyer

Tüm süper, ama hepsi Çin!!!

Customer
Verified buyer

-Don Rostov-on içinde parsel 3 gün içinde benim adres kurye tarafından teslim oldu! süper hız. vapur iyi paketlenmiş ve çalışıyor. ben satıcı tavsiye. iyi şans ve refah!

Write a customer review: