TINTON HAYAT 220 V Ev Gıda Vakum Sealer Ambalaj Makinesi Filmi Mühürleyen Vakum Packer Dahil 15 Adet Çanta

Ships From: Çin İspanya Rusya Federasyonu
fiş tipi: AB Tak
List price: US $47.96
Price: US $23.98
You save:US $23.98 (50%)

Item Specifics

Marka Adı:
TINTON LIFE
Sızdırmazlık Uzunluğu:
28cm
Güç Kaynağı:
Elektrik
Vakum Çanta ile:
Evet
Tipi:
Standı / Tablo
belgeleme:
CE
Model Numarası:
S-FKL1

Product Description

8

 

Expert Review

Review by: Roberto M.
I buy stuff via the internet quite a lot but there are time when you don’t get what you thought you were buying. This time I was lucky.

What came to my notice was the design. You rarely see stuff like this at an online shop. So at first, I really loved the product at once. Though I I had certain doubts about the quality when I placed the order for it. From my previous experience I knew I’d better not expect fine quality. It’s a relief I was mistaken.

When the order was delivered I was bewildered by the quality of the product. In my opinion, it takes effort to find such merchandise made of fine materials. the stuff turned out to be a lucky purchase! it’s great I acquired it. I didn’t expect I’d get something decent in the internet. I came upon a couple of similar products from other sellers but it wasn’t really anything worth my attention. Either the design or the quality appeared too low so I didn’t want to take the risk.

I was looking for a present for my partner and it’s a real luck I acquired this product. I was told the item is rather popular among certain people. My friend has been using it for some time now and seems so happy. So I’d say I was lucky to come across this web site.
Overall Rating
Review Summary

it’s a great luck I got this merchandise. The web store offered the best quality and price in contrast with others. No complaints.

Conclusion Rating
Manufacture
Performance
Looks
Functioning
Price
Learn what other say about this product

Customer reviews

Customer
Verified buyer

5 gün içinde teslim önce kapısına apartman, her şey çalışır, çanta dahil

Customer
Verified buyer

Mal geldi Kemerovo bölge için 20 gün. parça İzlemeli olduğunu. iyi paketlenmiş, tek parça içinde teslim. açıklama karşılık gelir. talimat Rusça. satıcı teşekkür ederim. ben niteliksel yapılan mal tavsiye.

Customer
Verified buyer

Ben sipariş bu ürün 31.03.2017 28.03.2017 ve got it on el. Tüm çalışmaları kadar talimat Rusça. dahil 15 torba vardır. Hiçbir yabancı koku algılandığında (kauçuk, plastik, vb). Gürültü-gerçekten sessiz. sen sadece mühürlü torbalar vakum derecesini ayarlayabilirsiniz. Para için sadece muhteşem. "Yulmart" ucuz vakum mühürleyen 2000r. Kalitesi "mühür", bu zaman anlatacağım eğer ki дополним İnceleme.

Y*******a A.
Verified buyer

Süper hızlı teslimat teslimat noktasına. çanta bağlandıkları

A****i S.
Verified buyer

Her şey gayet .... test değil

Customer
Verified buyer

Çabuk teslim, hasar olmadan

Customer
Verified buyer

Sipariş 7 gün kurye evi için hızla geldi. ambalaj tamamlandığında, püresi vermez. kontrol-çalışır, talimat Rusça. the satıcı teşekkür ederim!

T******a K.
Verified buyer

Her şey çalışır, teşekkür ederim!

Customer
Verified buyer

Sipariş sonra ertesi gün teslimat şartları ile sms geldi (31.03 için 05.04). ertesi gün 9:30 haberdar kurye sol. zamanında geldi zaman çalışmak için gittim, ben özellikle memnun oldu))) Вакууматор hizmete hafif plastik kokusu 15 paketler dahil. resimler ve Rusça ile talimatları, her şey sadece detay. sen sadece özel basit çanta içinde sen vakum mühür. çanta kullanımlık mümkündür gibidir kaldırmak ürünleri düzgünce kesme kenar yıkama/kuru çanta ve mühür yeni ürünleri. yeniden kullanım için tavsiye rağmen полувакуума modu. Çok mutlu, şimdi ürünler birlikte almak için çok daha uygun olacak şekilde ve daha küçük olabilir mağaza iş parçası içinde dondurucu.

Customer
Verified buyer

Süper. ertesi gün teslim sonra sipariş ve düz evin.

K*****v D.
Verified buyer

Çok hızlı geldi, 4 gün için. her şey çalışır, tüm açıklamasında olarak.

A**a D.
Verified buyer

Belgorod Mega için hızlı teslimat 3 gün kurye hizmeti sadece uzun bir sonucu olarak 4 gün bir hafta düzenlenen. ürün açıklama eşleşen her şeyi çalışır. mükemmel mühürler katı ürünler ama çiğ et ile çok iyi bir iş değildir, yıldız hava tüm berbat ve kaldırıldı yoktur. genel olarak, ben Ben tavsiye memnun oldu.

D**a K.
Verified buyer

Iyi bir şey Ben tavsiye

Customer
Verified buyer

Moskova Lyubertsy şehrine bölge 2 gün teslimat. kurye ev getirdi. dahil, çalışır. bütün kutusu. içinde rulo film. nasıl davranmaya bir yıl sonra, ama para için-süper hediye bilmiyorum!

Customer
Verified buyer

Sürece aciliyet için beş yıldız, emretti 28.03 aldı 30.03, ama henüz kontrol iş değildir.

Write a customer review: