Puppyoo düşük gürültü mini ev çubuk süpürge taşınabilir toz toplayıcı ev aspiratör el vakum catcher wp3006

renk: vacuum cleaner blue
Ships From: Çin İspanya Rusya Federasyonu
List price: US $151.00
Price: US $49.83
You save:US $101.17 (67%)

Item Specifics

Marka Adı:
puppyoo
montaj:
Rod Tipi
Uzaktan Kumanda:
Hayır
belgeleme:
CE
Toz Depolama Türü:
Cyclone Toz Kepçe / Toz Kutusu
Çanta Veya Torbasız:
torbasız
Voltaj ( V ):
220-240v
fonksiyon:
Kuru
Rota temizlik:
Rasgele Type
Tipi:
siklon
Güç ( W ):
800W
emtia Türü:
ev Temizleme
Rezervasyon zamanlama:
Hayır
Özel Emme Meme:
Düz Emme Meme
Sanal Duvar:
Hayır
LCD:
Hayır
Kablo uzunluğu ( m ):
Yaklaşık 5 metre
Voltage (V):
220-240V~,50/60Hz
Color:
Blue
Package:
65*19*22cm
Model Number:
WP3006

Product Description

değerli Müşterilerimiz, lütfen dikkat! kendiniz gümrük mesafeleri yapmanız gereken, nazik mal gümrükleme için bize beyan değeri söyle. (Rus ve Belarus müşteriler Hariç

PUPPYOO Düşük Gürültü Mini Ev Çubuk Süpürge Taşınabilir Toz Toplayıcı Ev Aspiratör El Vakum Catcher WP3006

3006_02
yeni Varış için Öneri:

Expert Review

Review by: Nathan K.
I always buy things online and always try to be careful when choosing the product. It’s not uncommon to acquire an item which turns out to be of lower quality than you expected. So I decided to submit a review here.

For certain the thing was a good deal. The other day I’ve been browsing web stores searching for an item like this but I couldn’t find anything suitable. I was always having doubts about the cost or the looks of the item. When I saw this merchandise, I decided to try it and I’m happy I bought it.

At first I was afraid the model would be off-grade or happen to be ruined during delivery. But I was glad to discover that it was all right and it corresponds to the description at the web shop. To be honest at first I didn’t expect anything really but eventually I discovered that I got lucky to purchase this item.

For starters, I’d like to note the good quality of the materials. For this sort of stuff, the quality is highly important. As for this model, If you ask me, my experience tells me, it is worth the what I paid for it. In contrast with other online shops, this one offered quite a low price for the quality of the merch.

I’ve been using the thing for several weeks by now and up until now I’ve had no complaints. Who could think I’d be so lucky to purchase something that good!
Overall Rating
Review Summary

I totally love the item. Usually you don’t expect to find something interesting at web shops but this time I got to buy something of good quality and for a nice price.

Conclusion Rating
Manufacture
Performance
Looks
Functioning
Price
Learn what other say about this product

Customer reviews

M*******a S.
Verified buyer

Süpürge sadece süper! süpürge kum çöp katta... ben çok mutlu! ayrıca mevcut memesi + ekstra filtre. ben bu satıcı tavsiye! elektrikli süpürge ev teslim edilir!

E*****a K.
Verified buyer

Çok mutlu bebek!) bir ay için kullanılır olmuştur, bir hafta içinde iki tersini. каартире İki köpekler içinde ve iki kedi!!!

M****a S.
Verified buyer

Mükemmel süpürge. halı ince hırsız iyi vakumlama ile. laminat ve lenoliuma genellikle için mükemmel. ben satıcı tavsiye.

L***r L.
Verified buyer

Her şey gayet. teslimat 5 gün. işinizi 5 tarafından yürütülen olduğunu!

T***r H.
Verified buyer

Süper hızlı teslimat için ürünü kullandıktan sonra birkaç kez onunla çok setified im. para değer ve 5 yıldız

Customer
Verified buyer

Bir hediye olarak mükemmel süpürge emretti. ben kendimi aldı, çok mutlu. güçlü. sadece negatif-kötü memesi kaldırıldı ve yıpranmış. büyük çaba ile. dinlenme tüm çok layık. nemnogo özetliyordu taşımacılık şirketi. çağrı nakliye getirmek vermedi. bir kaç gün sonra teslim etmek.

N*****a N.
Verified buyer

Çok iyi

V******i B.
Verified buyer

τελειο εχω αγορασει δυο και θα παρω και για αλλους το συνιστω

P****a M.
Verified buyer

Hızlı kargo kaliteli

Customer
Verified buyer

Çok hızlı teslimat, Polonya İspanya itibaren sadece 2 iş günü! vakum güzel olduğunu, hızlı tozlama için mükemmel. bu fiyat için beklediğimden daha çok daha iyi. ben tavsiye ediyorum!

K**o H.
Verified buyer

Iyi

E******a P.
Verified buyer

4 gün içinde gemiler))) tüm mükemmel her zaman olduğu gibi-iki yıl önce Ben aldım benim anne, ve şimdi verdi. çok iyi koridorda ve mutfakta toplar kum. perde için pylesosik koyabilirsiniz)))

J*n S.
Verified buyer

Her zaman olduğu gibi, hızla her şeyi ve yükseklikte!! bu 4th. tüm arkadaşlar emretti. teslimat dört gün içinde gönderdikten sonra!

Write a customer review: