Motorola ATRIX Yorum

Yorumlar

Motorola ATRIX 16 GB dâhili belleği ve 32 GB’a kadar olan hafıza kartı desteği ile toplamda 48 GB’a varan bellek desteği ve bu sayede binlerce şarkı, dijital fotoğraf ve belgeyi depolama olanağı sunuyor. Çift çekirdek işlemcili Motorola Atrix cep telefonu grafikleri ve mobil oyunları çok daha hızlı ve sorunsuz oynatabiliyor.

Motorola ATRIX Özellikleri

Mobil bilgisayar gücü ve performansını cebe sığan ölçülerde telefonseverlerin kullanımına sunan Motorola Atrix smartphone cep telefonu her biri 1 GHz hız ile toplamda 2 GHz işlemci gücü sağlayan çift çekirdekli bir işlemciye sahip. Bu işlemcisi ve 1 GB RAM belleği ile çift çekirdekli şilemciye sahip olmayan smartphone telefonlara kıyasla işlemleri iki daha hızlı gerçekleştirme olanağı sunan yeni Motorola Atrix cep telefonu Adobe Flash desteği sayesinde animasyon ve video görüntüler sorunsuz şekilde tam ekran oynatabiliyor.

[adsense]

Kullanıcılar yeni Motorola Atrix smartphone cep telefonu ile hem iş uygulamaları ve hem de günlük dinlenme anlarında eğlenceli uygulamaları ile dikkat çekiyor. Motorola Atrix ile sunum, hesap tabloları ve belgeleri düzenleyebiliyor, görüntüleyebiliyor ve açabiliyorsunuz. Motorola Atrix parmak izi okuma teknolojisine de sahip.

Adeta bir bilgisayar gibi davranan yeni Motorola Atrix cep telefonu bir mobil bilgisayar cihazının gücünü ve performansını cebe sığan ölçülerde kullanıcıya sunuyor. Web tabanlı yeni bir masaüstü uygulamasına sahip olan Motorola Atrix smartphone cep telefonu beraber kullanıldığı aksesuvarlara bağlı olarak çok farklı şekillerde özelleştirilebiliyor. Motorola Atrix 4G smartphone telefon bir HDMI ekran, Motorola Laptop Dock birimi veya HD Multimedya Dock birimi ile birlikte Motorola web uygulaması aracılığıyla internette Mozilla Firefox ile tam özellikli tarayıcı, e-posta kullanımı, dijital fotoğraflar ve video görüntülerini dev ekranda izleme olanakları sunuyor.

Web’de yazılan Motorola ATRIX yorumları

Şuan piyasadaki minibook lardan bile daha hızlı, düşünün üstelik bu bir telefon. Motorola boş bir marka değil hiç bir şeyden kaçınmayın telefonu çok güzel donatmış, düşünün dahili hafızası bile 16 gb.. Uygulamar oyunlar çok hızlı çalışır dahili hafıza üstünde. Xperia mini sipariş ettim az önce yoksa bu cihazı kesin alırdım. (Serhat U-hızlıal)

piyasada bu fiyata bu özelliklerde başka bir akıllı telefon bulmak neredeyse imkansız.çift çekirdek işlemcisi,ekran çözünürlüğü ile rakiplerinden önde.kullanıcı arayüzü de gayet iyi tasarlanmış.kullanımı kolay ve rahat.performans arayanlara ama cüzdanı pek de dolu olmayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.kaçmaz.(Burak K-hızlıal)

Sonuç

Ürün özellikleri ve fiyat/performans oranı bakımından rakiplerinin önünde yer aldığı için Motorola ATRIX’in cazip bir ürün olduğunu değerlendiriyoruz.