King Jasmine Demlikli Çay Makinesi

Yorumlar

King Jasmine demlikli çay makinesi kolay ve hızlı bir şekilde çaylarınızı demleyebileceğiniz kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ancak ürünü kullananlar arasında memnuniyete ilişkin bir takım farklı yorumlar var. Kimisi çok güzel demlediğini ve çayı sıcak tuttuğunu söyler ve memnuniyetini ifade ederken, bir kısım kullanıcı da demlemenin kesinlikle normal çaydanlık tadında olmadığını ve ürünün üst tarafının çok çabuk soğuduğunu ifade ediyor.

Yani çayda en çok aranan özellikler olan demlenme kalitesi (tat) ve sıcaklık bu üründe biraz tartışmalı. Ancak bir tiryaki değilseniz ve bu konularda tahammül sınırınız yüksekse, hızı ve pratikliğiyle bu ürün tavsiye edilebilir. Çünkü normal çaydanlığın bir takım tefferruatından sizi kurtarıyor.

King Jasmine Özellikleri

King çay makineleri genelde yaygın olarak kullanılan ve kullanıcıların memnun kaldığı bir ürün yelpazesi… Bu ürün de o serinin bir devamı niteliğinde. İki yıllık garanti ile gelen ürünün genel özellikleri şunlar.

[box color=”blue-vibrant” type=”square” icon=”thumbs_up”]1500 – 1800 watt
1,8 lt su ısıtıcısı, 1,2 lt demlik
Açma kapama düğmesi
Sıcak tutma düğmesi çayı herzaman sıcak tutar
Dökme esnasında çayı filtreleyen demleme sepeti
Yabancı maddelere karşı çıkarılabilir filtre
Su ısıtıcısı olarak kullanım[/box]

King Jasmine K-8286 hakkında yapılan yorumlar:

Hızlıal.com’da incelediğimiz yorumlar şu şekilde:

Güzel ve sıcak çay isteyenlere… harika bir ürün yaptığı çaylar çok lezzetli ayrıca hiç soğuktmuyor özel tuşu var o tuşa basarsanız ne kadar kalırsa kalsın çayın sıcaklığı aynı kalıyor fiyat ve kalite olarak tavsiye ederim

Bu üründen kendime ve arkadaşlara 5 tane aldık.Çok güzel çayı sıcak tutuyor.Alt tarafı özelliklerinde 1,8 lt yazıyor ama 2 lt den daha fazla bence.Çayı gayet güzel.Tek kötü tarafı çay doldurduktan sonra yerine koyunca düğmesine tekrar basmak gerekiyor.

iş yerinde kullanıyoruz ama kesinlikle iyi bi ürün değil.çay haznesi çok küçük.çaylar hep açık oluyo.mecburiyetten kullanıyoruz en yakın zamanda değiştireceğiz.

Sonuç

King Jasmine hızı ve kullanışlılığı açısından kullanışlı bir ürün olsa da, tat ve sıcaklık açısından tartışmalı bir ürün… Bu nedenle ürünü almadan önce kendi önceliklerinizi gözden geçirin. Eğer tiryaki iseniz muhtemelen bu alet beklentilerinizi karşılamayacaktır. Ancak sabahları hızlı bir kahvaltı yapmak istiyorsanız ve çayı biraz ılık bir şekilde de içebiliyorsanız o zaman bu çay makinesini almamanız için bir neden yok.