Casio Edifice Ef-336L-1A1vdf Erkek Kol Saati

Yorumlar

Casio Edifice Ef-336L-1A1vdf erkek kol saati, şık ve kullanışlı bir saate uygun fiyata sahip olmak isteyen erkeklerin son zamanlarda tercih ettiği en popüler modellerden birisi olarak göze çarpıyor. Siyah rengin hakim olduğu saat hem klasik hem de spor saat sevenlere hitap edebilecek bir tasarıma sahip…

Siyah hakiki deri kordona sahip olan Casio Ef-336L-1A1vdf’te kayışı korumak maksadıyla eklendiğini düşündüğümüz özel bir kilit sistemi mevcut.  Saat siyah deri kayışı tamamlayan yuvarlak siyah bir kadrana sahip.  Kadran üzerindeti takvim göstergesi ve 3 yuvarlak alt gösterge saate ayrı bir şıklık katıyor. Takvim gün ay formatında ve saat 12/24 formatlarında görülebiliyor. Bu tip saatlerde standart olan çelik kasa ve mineral cam Ef-336L’de de bulunuyor. Kasa 44 milimetrelik bir genişliğe sahip. 50 metre derinliğe kadar su geçirmezliğe sahip olan saat resimden de anlaşılacağı üzere analog çalışıyor. Ürünün eksiklikleri ise alarm ve kronometreye sahip olmaması. Fakat saatin tasarımı ve şıklığı dikkate alındığında bu özellikler pek de aranmıyor. Aşağıda Casio Edifice serisine ait kısa bir videoyu izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=fcd2W65C82A&feature=youtube_gdata_player

Casio Edifice Ef-336L hakkında bazı müşteri yorumları…

Saat görsel olarak güzel, kasasıyla kordonuyla kalitesini belli ediyor. Siyah kadranın üzerinde fosforlu akrep yelkovan odaklanmayı kolaylaştırmış, kordon sistemi çelik kordonlarınki gibi yapılmış başta biraz zor gelebilir ben alt ve üst kordon yönünü değiştirdim bileği kalın olmayanlarda saat kolda dönüyo sanırım bende oldu kordon yönü değişince düzeldi. Birde ayın kaçıncı günü olduğunu gösteren kısım çok küçük olmuş seçilmesi zor. Genel olarak parasını hakettiğini düşünüyorum. (gittigidiyor.com)

 

ürünü yaklasık 1 aydır kullanıyorum fotograftakı güzelliği koldada belli oluyor…dikkat çekici ve çok şık.kilit sistemıde alısık olmadıgımız deriyi korumaya yönelik yapılmış ..verdiğim paraya kesinlikle değdi:)indirimi yakaladım aldım:) (hepsiburada.com)

Casio Edifice Ef-336L alınır mı?

Yaklaşık 160 TL’ye alabileceğiniz Ef-336l iki yıllık bir garanti ile geliyor. Gerek fiyatı gerekse tasarımı ile bu günlerde çok popüler olan edifice serisinin bu modeli piyasada benzer özelliklere sahip farklı markalarla karşılaştırıldığında uygun fiyatı ve şık görünümüyle tercih ediliyor. Siz de uygun fiyata hem klasik hem de spor model olarak kullanabileceğiniz bir saat arıyorsanız Casio Edifice Ef-336L’ı tercih edebilirsiniz.