Arnica Bora Elektrikli Süpürge

Yorumlar

Arnica Bora, eylülden bu yana aylık ortalama 20 bin adet satış gerçekleştirerek, su filtreli elektrikli sektörünün lideri oldu. Üstelik bu kısa zamana bir de “Üstün Tasarım” ödülü sığdırdı. En pratik süpürge olarak adlandırılan Arnica Bora elektrikli süpürgeler, uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu, yaklaşık 1 milyon dolar yatırımla 2010’un eylülünde, İstanbul Haramidere’deki fabrikasında üretilmeye başlandı. Su filtreli süpürge anlayışına hem fonksiyonları hem tasarımıyla yenilik getiren Arnica’nın geliştirdiği Bora, Turquality kapsamında düzenlenen Dizayn Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda, kendi kategorisinde “Üstün Tasarım” ödülüne layık görüldü. Arnica’nın üreticisi Senur 50 yıllık serüveni boyunca Türkiye’de her zaman ilklere imza attı.

Su filtreli Arnica Bora 4000, kolay temizlenebilir olması açısından sınıfının alınabilir modellerden biri olmayı başarıyor.

Su filtreli elektrikli süpürgelerin en büyük zorluğu temizliğinin zor olmasıdır. Bu makineler kullanıldıktan sonra temizlenmezlerse nemli ortamda bulunan tozlar kokmaya başlar. Tozu suya hapsettiği için son derece hijyenik olan su filtreli süpürgeler temizliği zor olduğu için herkesin tercih edeceği bir ürün değildir. Arnica Bora 4000 modelinde ise su haznesi makineyi sökmeden kolayca çıkarılıp temizlenebiliyor.

Arnica Bora 2400 watt Özellikleri

[adsensesky]

Su Filtreli
Iki hareketle temizlik kaldır dök
Double suction çift yönle emiş özelliği
Düşmeyen yüksek emiş gücü
Yıkanabilir gerçek hepa filtre
Pratik kullanım
360° manevra kabiliyeti
1.2lt su haznesi
Dar uçlu boru, perde fırçası, koltuk temizleme aparatı
Özel turbo fırça Hediyeli !!!
Krom çelik teleskopik emiş borusu
Hepa filtre
Özel su filtre gövdesi
Otomatik kablo sarıcı Bora4000 olarak da bilinir.
Türk Malıdır.

Arnica Bora 2400 hakkında yapılan yorumlar…

Temizliği eziyet. Diğer sulu süpürgelere göre daha kolay olsa da, temizliği yine eziyet. Çünkü olay kovasını boşaltmakla bitmiyor. Kıl, tüy, kırıntı ne varsa filtreye takılıyor ve bunları elle temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Eğer temizlemezseniz filtre zamanla tıkanıyor ve koku yapmaya başlıyor. Suyunu da hemen boşaltmanız gerekir, çünkü bu durum da koku sebebi. İlla sulu alıcam diyorsanız bunu alın ama bence toz torbalı süpürgeler daha pratik. – Tech